Obszar Księgowy

 

Obszar kadrowo płacowy

 

Obszar sprzedażowy

 

Systemy ERP

 

Oprogramowanie

Poznaj ofertę oprogramowania Sage – wiodącego dostawcy rozwiązań dla małych i średnich przedsiębiorstw. Popraw wydajność w obszarach: księgowości i finansów, obsługi sprzedaży, kadr i płac oraz zarządzania relacjami z klientami.

Dołącz do ponad 6 milionów firm z całego świata, które zaufały rozwiązaniom Sage i spraw, że zarządzanie Twoją firmą będzie proste, efektywne i bezpieczne.

Obszar finansowo-księgowy

 

Sage Symfonia Start 2.0 Mała Księgowość 

Intuicyjne oprogramowanie, które pomoże w prowadzeniu każdej formy uproszczonej księgowości oraz w rozliczaniu wynagrodzeń pracowników.

Sage Symfonia 2.0 Finanse i Księgowość

Łatwy w użyciu system do obsługi pełnej księgowości z bieżącą kontrolą zobowiązań i należności.

Sage Symfonia 2.0 Środki Trwałe

Kompleksowe oprogramowanie do ewidencji i amortyzacji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych.

Obszar sprzedażowy

 

Sage Symfonia Start 2.0 Faktura

Łatwy w obsłudze system zapewniający wygodę codziennych operacji sprzedażowych dla firm korzystających z uproszczonej księgowości i nieprowadzących magazynu.

Sage Symfonia Start 2.0 Handel

Kompleksowe oprogramowanie dla firm handlowych i usługowych, które korzystają z uproszczonej księgowości i prowadzą magazyn.

Sage Symfonia 2.0 Handel

Zaawansowany system zwiększający efektywność działań handlowych i wspomagający gospodarkę magazynową, dedykowany firmom rozliczającym się pełną księgowością.

Obszar kadrowo-płacowy

 

Sage Kadry i Płace – One Payroll

Aplikacja zapewniająca kompleksowe i bezpieczne zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi przeznaczona dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

Systemy ERP

 

Sage Symfonia ERP

Innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na integrację danych z wielu obszarów działalności firmy, znacznie zwiększając efektywność zarządzania przedsiębiorstwem.  Pierwszy w Polsce program umożliwiający generowanie plików kontrolnych JPK.

Korzyści biznesowe:

– optymalizacja kosztów działalności operacyjnej,
– dopasowanie poziomu usług do potrzeb firmy,
– monitorowanie bieżących finansów,
– dostęp do rzetelnych analiz sprzedaży,
– wysoki poziom bezpieczeństwa prawnego.

Sage X3

Zintegrowany system ERP, który w sposób intuicyjny pozwala efektywnie zarządzać średnimi i dużymi przedsiębiorstwami z uwzględnieniem wielu poziomów ich działalności.
Lepszy sposób, by zarządzać całokształtem działalności przy niższych kosztach i na globalną skalę
Sage X3 zmienia sposób, w jaki firmy konkurują i rozwijają się — nasze rozwiązanie oferuje szybsze, prostsze i elastyczne zarządzanie finansami, łańcuchem dostaw oraz produkcją przy ułamku kosztów i znacznie mniejszej złożoności w porównaniu z typowymi systemami ERP dla dużych przedsiębiorstw.
Wybierając Sage X3, stawiasz na następną generację rozwiązań w dziedzinie zarządzania biznesem, dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo będzie rozwijało się szybciej, nie tracąc elastyczności.

Zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną prezentację

 

Jesteśmy dostępni dla Ciebie w godzinach

9:00-16:00

Kr. Jadwigi 20A,70-262 Szczecin
tel: 091 488 29 10
email:biuro@softlandia.pl

Odwiedź nas na  Facebook 

SOFTLANDIA